See peab olema…

See peab olema armastus…

Eelmine nädal lombi tagant koju tulin, ilmselt suurest pingelangusest, jäin haigeks. Välja eriti jooksma ei kipu, esmaspäeval käisin ujumas. Hästi rahulikult umbes 40 min. Ma ei tea,  meetrite lugemine läks kuskil sassi. Kuna uut plaani ka polnud, niisama ei viitsinud vahtida. Sain õhtuks uue plaani kätte. Minu arvates tahetakse mind ära tappa. 😀 Mahud lähevad üsna suureks.

Teisipäeva hommikul oli enesetunne juba üsna hea, kurk oli natukene valus, aga see oli nii vähe. Tekkis ikka mõte, et läheks TÜsse trenni, kui mul võimalus juba on, siis ei saa seda võimalust mööda lasta. Kuus 2 korda saan käia ainult ProRunneri ühistrennides.

Trenni sisu oli seekord selline:

  • jooksuharjutused
  • minutifartlek
  • harjutused pöidadele
  • ÜKE
  • venitus

Läksin natukene varem kohale, et teha soojenduseks mõned ringid ja korvpall oli ka ju see päev. Tahtsin head parkimiskohta saada. Soojenduse ajal tundus kõik hea, aga fartleki ajal hakkas õlg valutama ja krt… Tundsin, et haigus on veel sees. Polnud päris see minek, mis olema peaks. Asi nagu kulmineerus sellega, et ÜKE ajal panin lihtsalt riba. :/ Siis vaatasin, et nojah, mis seal ikka. Õnneks mitte keegi ei pannud seda tähele. Ei tohi vist ikkagi pool kõvalt trenni teha. Ei lõppe hästi. Õnneks suht viimased harjutused ja kohe venitus otsa.

Selline pool kõvalt trenni minnes on alati ainult 2 võimalust – läheb hullemaks või läheb paremaks. Teisi variante lihtsalt pole. Kusjuures minul läks paremaks. 🙂 Kolmapäeva hommikul polnud mitte midagi viga. Selle peale läksin kohe hommikul ujuma. Sulistasin vees üle tunni ja meetreid tuli kokku üle 1500 julgelt.

See peab olema armastus spordi vastu!


Roxette It Must Have Been Love

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s