Meistrikad

Tänane jooksmine läks üsna pekki, kirjutan pigem EMVst, mis toimuvad sel nädalavahetusel Lasnamäe Kergejõustikuhallis. Jälgisin seda täna Delfi TV vahendusel.

Jooksmisest nii palju, et pidin täna minema 24 km jooksma, aga jooksin ainult 9,18 km, sest lihtsalt kõik oli nii vale ja lõpuks väänasin kuskil pimedas metsas jala ka välja. 9st kilomeetrist üle 4 km oli tõusu. Lõpuks jooksin mäkke ülles ja avastasin, et alla enam ei saagi, kui ainult üht metsa lõiku alla minna. Alla jõudes avastasin, et ega sealt ei saa ka kuhugi ja otsustasin koju ära minna ning homme uuesti proovida.

Eesti talvise MV tulemused on siin:
http://www.ekjl.ee/uudised/eesti-talviste-meistrivoistluste-tulemused-920

Eraldi sooviks rääkida teivashüppest. Mul on hullult hea meel, seda sõna otseses mõttes, et tänavune meistritiitel võideti 5.30ga ja Veiko kordas oma isikliku. Meenutame, et Eesti rekord on Noole käes (5.60). Miks hea meel? Kui eelnevad aastad on võidetud meistritiitel 5.00 või 5.15ga (sees üldjuhul hüpati üle 5, väljas 5. Isegi alla 5 m on võidetud), siis see aasta 5.30 teeb head meelt. 🙂 Noole algkõrgus oli kümnevõistluse sees 5.20!!! Mis mõttes võidetakse meistritiitel 5.00ga? See ei ole mingi tulemus. Ma ei oleks uhke selle üle. Ma saan aru, et isikliku rekordiga võidad nii nõrga tulemusega tiitli.
Minu arvamust jagab ka Udras, kes täna võitis naiste kõrgushüppe tulemusega 1,79. Ta ütles kohe välja ära, et Ta pole õnnelik selle tulemuse üle, sellise tulemusega ei võideta tiitleid. Õige kah.
Hea meel on mul Liisi üle, kes võitis oma eeljooksu ja sai isikluku rekordiga 5. koha. 🙂 (58,94) Palju õnne Sulle!

Eesti MV on üsna huvitav jälgida. Ainult jooksualasi, sest seal on tase üsna tugev ja see teeb head meelt. Olümpial, MMil ja EMil on minu huviorbiidis just jooksualad, sest need on põnevad.

Õnnitlen kõiki värskeid Eesti meistreid!
(Olenemata tulemustest)

Homme lähen proovin uuesti 24 km joosta, lähen jookse oma vana trassi, ei ole mingeid üllatusi. Juba tean, et ees oostab 1 km tõusu ja see on ka kõik.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s