5 min kuulsust

Pole ammu midagi kirjutanud. Pole millestki kirjutada ka. Kõik on pask! Ainus küsimus on see, kas mina olen pask või näitab pulsikell aiateibaid. Mina kahtlustan mõlemat. Pluss veel muidugi vana hea rasked Rootsi jooksurajad.

Naasin alles see nädal jälle trennide juurde. Vaikselt tõstame koormusi ja vaatab, mis saab. Seni pole midagi kiiduväärt. Vähemalt pulsikella arvates. Paugutan üles mäge 160 lööki/min, alla mäge 160, tasasel 160. Mõni löök siia-sinna. Vahepeal isegi 211 või 237. Teisipäevane trenn oli pulsivahemikus 89 – 211. Rahulik jooks!

Enesetunne on hea. Minekut nagu oleks. Tõuge on hea, samm on hea, võhma on. Mitte päris see minek, mis oli sügisel, kui vorm oli tolle hetke kohta ülim, aga midagi sinna poole. Varsti saan Eestisse, 11 päeva veel, võtan oma teise pulsikella ja vaatan,mida too näitab.

Ühtki võistlust ei julge jooksma minna, sest ei tea oma vormi kohta mitte midagi. Samas, üks hea võistlus ütleks vormi kohta väga palju!

Ilmselt saan alles mai alguses esimsese korraliku võistluse teha. Mellistes on Jürijooks ja laagris tuleb ka väike võistlus, aga see pole päris see. 🙂 Muidugi väike plaan küpseb peas, ei ole veel kellelegi rääkinud, ilmselt ei räägi ka, sest vaatan enesetunde pealt ja otsustan viimasel hetkel. Nimelt 24. aprillil on Aakre – Puka jooks 8,5 km. Eelmine õhtu on muidugi Jürijooks, 450 m ei tapa. Pärast on väike plaan minna sõbra juurde sauna. Kell 12 algab ka. Suht varakult peaks kodust ära minema, aga mida rohkem ma sellele mõtlen, seda rohkem ma tahan minna. Lihtsalt jookseks läbi, saaks tunde kätte. Järgmine jooks peaks juba olema mai alguses Rootsis, kus on plaan joosta 21,1 km. Kõigest järgemööda, enne proovin ennast korda saada!

Natukene kuulsust ka. Helemai palus, et ma annaks tagasisidet Asics DS Trainer 20 kohta. http://helemaiterviseblogi.blogspot.fi/2015/04/asics-gel-ds-trainer-20.html

Tegemist on väga laheda tüdrukuga, kellest on saanud väga huvitav vestluspartner ja kes propageerib tervislike eluviise ning on muidu mõnus jooksuinimene. (Me kõik oleme!)
Peale selle kuulub Ta veel Melliste Jürijooksul minuga ühte tiimi.

Olge tublid!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s