Nädal 15

Lõpuks on asjalood juba nii kaugel, saab ja võib midagi kirjutada. Kuidagi üleöö muutusid asjad paremaks. Ma ei saa lihtsalt aru, kas mina sain korda, kell parandas ennast imekombel või kuu seis muutus.
Nüüd aegmööda asja juurde.

Esmaspäev:
Trennivaba. Praktiliselt ei teinud midagi.

Teisipäev:
Võtsin julguse kokku ja vedasin töö juurde jooksuriided kaasa. Plaan oli minna töö juurest otse jooksma. Elamisse on umbes 10,5 km. 2in1, saab trenni ära teha ja saab koju. 🙂 Aja kokkuhoid. See trenn läks nii nagu kõik eelnevad on läinud. Pulss kõrge ja muud jamad. Ainus hea asi on see, et jalg hakkas paremaks muutuma. Pulssi ei hakka isegi mitte kommenteerima, see oli ajuvaba, kui kõrge.

Jooks:
10,03 ajaga 00:55,12. 10,9 km/h
+harjutused

Kolmapäev:

See oli selline muutuste päev. Pulss polnud enam nii kõrge ja kõik oli kuidagi parem. Palju parem. Soojendusjooksu ajal juba tundsin, et see on see tunne. Nüüd on asi õige!Rumal oli see, et ränk tuul oli. Nagu vastu seina jookseks. Julm. 3km soojendus, minutifartlek 8x2min, lõdvestusjooks 3km. Kaks esimest panin vähe rõuku ka. Taastumiseks oli 2 min jooksu, ma jooksin 1.

Jooks:
Soojendus 3km ajaga 00:16,05. 11,2 km/h
Fartlek 5,86 km ajaga 00:28,25 12,4 km/h
Lõdvestus 3,38 km ajaga 00:21,08 9,6 km/h

Neljapäev:
Murdepunkt. Sama ilm, mis teisipäeval ja täpselt sama rada ehk jooksin töölt elamisse. See on juba selle jooksu moodi, millega sügis-talvel lõpetasin. Sama järsult nagu mul see jama algas, sama järsult ka lõppes. Keskmine kiirus oli natukene suurem, enesetunne parem, samm parem ja keksmine pulss 8 lööki parem. 8 lööki/min!!!! Tervisehädad ei tule üleöö ja ei lahku üleöö.

Jooks:
10,02 km ajaga 00:54,01. 11,1 km/h
+ ÜKE

Reede:
Trennivaba

Laupäev:
Laupäevasele jooksul läksin vastu kerge ärevusega. Eks ikka, äkki on kaks eelnevat jooksu puhas vedamine ja nüüd on jälle kõik korrast ära. Pidin pettuma endas. 😀 Selles suhtes, et jooks oli ülim. Enne seda muidugi jälgisin huviga, kas mu ennustus läheb täppi ja Tiidrik jookseb Parmetsa jooksul rajarekordi või mitte. Ei pidanud ka Temast pettuma. Ilm oli super! Võrreldes eelnevate aastatega. Jälgisin huviga ka teiste prorunnerite liikumist rajal. Väga tugevad ajad! Väga tublid olite kõik! Neid aegu vaadates ma kardan Eestis võistelda. Selle peale ütles treener, et ma olen loll, ma jooksen hästi. 😀

Jooks:
15,12 km ajaga 01:21,40. 11,1 km/h

Pühapäev:
Trennivaba

Kokku: 
Kilometraaž: 47,4 km.
Aeg: 04:18 h
+ ÜKE ja muid harjutusi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s