Testrun

Eile käisin testijooksul.

Kokkuvõte: Tartu jooksumaraton jääb see aasta ära ja enne uut nädalat ei jookse üldse. Ma hakkan ilmselt tugitoolisportlaseks. Palju lihtsam ja muretum elu, aga samas ka kõige igavam elu ilmselt. Üks probleem ajab teist taga, eile tõmbasin mingi lihase reies ära ja säär pole ka jätkuvalt kõige parem.  Huvitav on see, et kõndides pole midagi häda, aga joostes lööb valu sisse. Täiesti ajuvaba!! Mitte ükski aasta ei saa mingite suuremate jamadeta.

Joostes sain natukene kohalikule kommuuinile ka abiks oldud. Nimelt eile oli ju Volbriöö. Elamisest umbes 1 km eemal oli rootslaste külasimman koos suure lõkkega. Ausalt, SUURE lõkkega. Lõkkest lendas sädemeid elupuu poole ja mingi hetk läks elupuu nagu säraküünal põlema. Aitasin kohalikel natukene veevoolikut vedada, peale seda jooksin rahulikult edasi.

Tartu jooksumaratonil osaleda ei saa (mul on sellest väga-väga kahju), järgmine jooks oleks plaanis Tartu Kevadjooks. Tahaks ikka tiimil abiks olla. Loodan, et selleks ajaks olen juba heas vormis ja kõik jamad on seljataga.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s