Ümber Põlva järve jooks

Mitte miski polnud hommikul õige. Soojendusjooksu pulss püsis 155 löögi peal. Enesetunne oli iseenesest hea. See hirmutas ka kohe ära, kui avastasin, et stardist tuleb kohe paarsada meetrit lauget tõusu. Ilm oli ka palav muidugi, +23,ma ei salli üldse palavust. Nii tüütu on.

Nimekirja vaadates nägin ainult üht klubilist, kuigi oli üks veel. Uus naine, kuna mul oli särk seljas, siis tuli ise minuga rääkima. Hästi lahe. Üht tuttavat nägin veel, vana hea nimekaim Tiit, Ta muidugi tunduvalt vanem meesterahvas.

12:15 pidi start olema, kuskil 12:05 kupatati juba starti ja siis teatati, et ups, vara saite. No hästi.
Start!
Valisin teadlikult tuttavate nägude juurde. Kusjuures samm oli ikka hea. Mäest üles joostes mul jaksu on. Püsisin ilusasti omal kohal, nägin koguaeg liidreid ja ei lasknud neid väga kaugele. Koguaeg jälgisin, väga vajutada ka ei julgenud, sest ma ei tea, mis rada on ja 4 km on ilmselgelt natukene lühikene minu jaoks. Esimene kilomeeter läks 3:21min/km. Kõik oli hästi, kuni lõpuni oli hästi. Finišhis tahtsin riba panna ja kõik virvendas, siis enam nii hästi polnud, aga umbes minutiga läks kõik mööda ja mõtlesin, et oleks võinud isegi natukene juurde panna, just nagu jooksu keskel oleks pidanud eesolevasse gruppi hoidma, äkki oleks lõpus üllatanud, aga see kõik on spekulatsioon.

Käisin ujumas ja ei viitsinud ära ka minna sealt, vaatasin autasustamist. Enda suureks üllatuseks sain M21 vanuseklassis poodiumile. Jeii! Väga äge.

Koht: 6.koht üld (M21 3.koht)
Aeg: 00:14:17
Distants: 4 km
Tempo: 16,7 km/h

20150809_134002

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s