Proloog: Skechers poolmaraton

Nädalavahetusel käisin Pärnus. Speedesti korraldusmeeskonnas olin. Eesti meistrikad autode ja mootorrataste kiirenduses. Pärnus on alati ülim võistlus, sinna tahab igaüks minna, kes on motospordis sees. Aga pagan küll, iga aasta ma näen pealt järjest debiilsemaid asju. Eelmine aasta pani superfinaalis üks võistleja 200 km/h umbes 6 korda üle katuse, see aasta nägin veel jaburamat asja. Mul tekib küsimus alati, milleks? Mul niigi eelmise aasta õnnetus flashbackib ennast mitte vajalikel hetkedel.
Asjad laupäeva õhtul kokku ja läksime Valgeranda telkima, pidime sinna ööseks jääma. Grill üles, sõin ära, kell oli 2330, ma tahan koju! Ma tahan koju! Ma olin nii väsinud ja kõigest oli siiber. Võtsin auto ja tsau-pakaaa, sõbrad! Kell 0215 olin kodus omas voodis. See oli mõnus tunne.
Muidugi Viljandist võtsin kohvi. Vana hea, ma tegelikult kohvi üldse ei joo ja unustasin suhkrut ka panna. Tõmbas kuuli pähe küll. Koju jõudsin siis oli, kuhu nüüd? Berliin, Varssav, Viin, Narva? Jumala valmis olin igale poole sõitma.

Pühapäeval tegin 3km soojenust + 2x4x500m + 3km lõdvestus.

Esmaspäeval tegin 10 km. Käisin õhtul kella 21 paiku jooksmas, päris mõnus oli jahe ja kõik jutud. Õhtune Tartu on muidugi ülim ka.
Teisipäev oli maailma kõige lihtsam ühistrenn. Sain kõike seda kaasa teha, mida ise soovisin. Aga tahtmine on ikka suurem ja nii sai pea kõik asjad kaasa tehtud. Alustades soojenduses, Triinu käskis, muidu poleks viitsinud. Helemai oli esimest korda trennis. Nii äge! Ma olen väga rahul. Jooksuharjutustest tegin seda kaasa, mida viitsisin ja mis polnud tüütu. Päris hea on nii teha, pärast lonkisin 3 km jooksu otsa + ÜKE. ÜKEs ka viilisin. Väga lihtne trenn oli.

Kolmapäeval pidi olema võistluseelne soojendus. Ajuvaba. läksin kella 12 paiku jooksma. Pulss oli enam-vähem. Palav oli. Tegin kiirendused ära, 4×150. 3 km lõdvestus otsa, pulss oli sujuvalt 155. Jube oli joosta. Jooksin järve äärde, tegin endale külmakompresiooni järves ja tatsasin koju venitama ennast.

Õhtul käisin Helemaiga pastapartyt tegemas….

Mina olin võislusteks valmis

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s